Hans Smedema: Kafkaësk gevangen in absurde paradox!

Please Share! Fight this 'Perfect' 40+ year (Royal) Crime!

Last Updated 12/02/2025 published 20/01/2025 by Hans Smedema

Hans Smedema: Kafkaësk gevangen in absurde paradox!

Smedema benadrukt herhaaldelijk de absurditeit van het feit dat hem als slachtoffer wordt opgedragen bewijs te leveren van fraude binnen Justitie/AIVD, terwijl het Nederlandse Ministerie van Justitie en de AIVD dat bewijs controleren en koninklijk beschermd mogen manipuleren.

Hij beweert dat dit een dystopisch, ‘op zijn kop’-scenario creëert, dat doet denken aan Kafka’s ‘Het Proces’, waarin hij gevangen zit in een systeem dat is ontworpen om zijn falen te garanderen. Hij benadrukt hoe de bewijslast onterecht bij hem wordt gelegd, terwijl de beschuldigde partijen straffeloos opereren.

United Nations Convention Against Torture and Other Cruel, Inhuman or Degrading Treatment or Punishment

Het Internationale UNCAT ‘United Nations Convention Against Torture and Other Cruel, Inhuman or Degrading Treatment or Punishment’ systeem dat speciaal is ontworpen voor dergelijke dilemmas, is inmiddels sinds 2000(dus al 24 jaar!) door Nederland sluw en opzettelijk(!) geblokkeerd wegens de absurde onethische en criminele reden, namelijk om het gemanipuleerde bedrogen maar mede verantwoordelijke Koninklijk huis voor negatieve publiciteit te vrijwaren! Hoewel Kabinet/Ministers verantwoordelijk zijn.

Hoe dom en onethisch kun je zijn? De daders achter deze doofpot deden gewoon hun best om de schuld op anderen te schuiven en alle bewijzen te vernietigen of zodanig te manipuleren dat het slachtoffer juist als dader werd gezien.

Gewoon normaal alledaags standaard gedrag van alle daders.

Landadvocaat’s Partners bij Pels Rijcken om juridische bijstand gevraagd!

Conform de regels die bij de UNCAT horen moet

  • de doofpot onmiddellijk stopgezet worden,
  • onafhankelijk onderzoek opgestart(dus niet Justitie en Joris zijn handlangers zelf)
  • gratis juridische bijstand geregeld
  • een voorschot op een schadevergoeding verstrekt
  • en alle defamation zo goed mogelijk hersteld

en dit had al in 2000 toegepast moeten zijn!

Dutch Government’s Violation of UNCAT

Volgens mij moet de landsadvocaat al minimaal sinds januari 2017, toen President Obama middels een speciaal onbekend Pardon voor mij of voor de hele casus(?) een officieel UNCAT klacht Staat Amerika tegen Staat der Nederlanden initieerde, betrokken zijn geweest. Zo niet al veel eerder tijdens mijn eerste asielaanvraag in 2009 tegen mijn vervolging door Justitie en Kroon Nederland.

Maar de Landsadvocaat vraagt gewoon Justitie om een onderzoek en gegevens, en Justitie was sluw geïnfiltreerd door de corrupte Joris Demmink en zijn handlangers, dus die kon gewoon zijn gemanipuleerde antwoorden geven.

Namelijk dat er geen dossier over Hans Smedema(en zijn vrouw?) bestond en dat Hans Smedema dus zogenaamd een verwarde geest was.

Gewoon standaard normaal gedrag van alle misdadigers om de alles te ontkennen en de schuld op andere liefst zwakke of (hier via electroshock martelen) zwak gemaakte personen te schuiven.

En de Landsadvocaat hoeft natuurlijk niet aan Justitie te twijfelen, en kan zich daar juridisch achter verschuilen. Hoewel de Obama-UNCAT-casus juist specifiek tegen Justitie is.

“Ik heb niets fout gedaan!”

Want Hans Smedema werd totaal buiten de zaak gehouden! Wellicht omdat immers Joris mij sluw onder toezicht van de Omerta Organisatie had geplaatst via een voor mij geheim gehouden rechtszaak in Zwolle en dus mijn corrupte broer mr. Johan Smedema uit Gennep gevraagd werd, of zijn corrupte altijd heimelijke niet transparante opvolgers.

Omerta Missie: Onthoud het slachtoffer van alle informatie, alle civiele rechten zoals doen van aangifte, politie of OM onderzoek, en alle juridische bijstand, en hij of zij is prachtig ‘Kaltgestellt’.

Wij feesten intussen mooi door.

Pels Rijcken Partner Advocaten om hulp verzocht:

  1. Wemmeke Wisman: is advocaat sinds 1998. Zij is gespecialiseerd in het voeren van (complexe) civiele procedures met (internationaal) publiekrechtelijke aspecten. Maar die is tot 29 Jan afwezig, dus…  Werd toch na 15 min. gelezen!
  2. Hans van Wijk werkt sinds 1990 bij Pels Rijcken. Hij heeft meer dan 25 jaar ervaring in de cassatiepraktijk. Hans heeft een fulltime praktijk als advocaat bij de Hoge Raad. De zaken die Hans behandelt, bestrijken een breed civielrechtelijk terrein, met de nadruk op ondernemingsrecht, insolventierecht, overheidsprivaatrecht en aansprakelijkheidsrecht. Tevens is hij gespecialiseerd in Caribische zaken. Hans wordt ook vaak ingeschakeld als “lawyers’ lawyer”, bijvoorbeeld in hoger beroep, met name in omvangrijke en complexe procedures waar veel op het spel staat. Werd al na 2 minuten gelezen.

Ik had eerst nog Annelieke Wissink om hulp gevraagd vanwege haar uiterlijk(blond, blauwe ogen en zo), ze werkt sinds 2020 bij Pels Rijcken, waar zij werkzaam is bij de praktijkgroep Litigation & Arbitration. Annelieke procedeert en adviseert over commerciële contractuele- en aansprakelijkheidskwesties, met een focus op kwesties met een internationale dimensie. Zij houdt zich veelvuldig bezig met vraagstukken op het gebied van het internationaal privaatrecht en zij heeft ervaring met collectieve acties en kartel follow-on zaken. Annelieke procedeert en adviseert over uiteenlopende kwesties, zoals beleggingsverzekeringen, trucks, internationale rentebenchmarks (zoals LIBOR) en de G10 valutahandel.

Maar die is tot 1 mei op verlof, en werd niet geopend, dus toen maar de Partners gevraagd die groot belang hebben bij de correcte afwikkeling van deze casus omdat de Landsadvocaat, en dus Pels Rijcken en alle Partners, wellicht aansprakelijk is bij gemaakte ethische fouten. Die er hoogstwaarschijnlijk zijn en via de Deken kunnen worden beoordeeld, die overigens ook een advocaat kan toewijzen.

The Landsadvocaat’s Dilemma: A Case Study in Obstruction of Justice

Hier mijn verzoek in een email:

Geachte mevr. Wisman,

Mijn Hans Smedema Affaire moet bij de Landsadvocaat bekend zijn, of had dat zeker moeten zijn. Ik weet dat jullie nooit tegen de Staat kunnen zijn, maar mijn zaak is juist om de staat en vele bedrogen en gemanipuleerde ambtenaren en politici te beschermen, en nog veel meer ellende te voorkomen! Wat ik overigens al sinds 2000 toen ik tergend langzaam achter deze doofpot begon te komen probeer, in 2008 nog in een brief aan koningin Beatrix om zich direct van deze zaak te distantiëren. En CTIVD vergeefs ingeschakeld, hoewel ik wel tijdens officieel horen op 29 april 2008 in Den Haag al Joris Demmink als de dader en het briljante brein achter het ‘perfecte’ misdrijf kon aanwijzen. En mevr. mr. I.P. Michels van Kessenich-Hoogendam samen met Hilda bovendien de politiek adviseerden om direct met deze gruwelijke doofpot en samenzwering te stoppen. Maar PM Jan Peter Balkenende heeft helaas negatief beslist. Hoogstwaarschijnlijk op valse gefabriceerde gronden en zonder mij daarbij even te betrekken.  Ze bevestigden ook dat deze gruwelijke tientallen jarenlange zaak sinds 1972 alleen mogelijk was met iemand vanuit Justitie zelf, wat dus Joris was.
President Obama waarschuwde op mijn verzoek Koning WA nog in 2015 tijdens zijn Staatsbezoek om deze zaak snel te regelen.

Met andere woorden, de liefde en het probleemoplossend vermogen komen uitsluitend van mijn kant. 🥰

President Obama, na mijn 3 asielverzoeken tegen de gruwelijke tientallen jarenlange vervolging door Nederland in 2009, 2013/14 met 2009 heropend, en 2016/17 met totaal 15 maanden detentie/transitie, heeft zelf nog in januari 2017 via een mij onbekend pardon voor mij (of voor de case?) een UNCAT of UNHRC Speciale procedure geïnitieerd die rond mei begon.

Staat Amerika vs. Staat der Nederlanden, dit nadat eerdere tientallen verzoeken om mijn gruwelijke zaak te onderzoeken(UNCAT) en snel op te lossen door Nederland steevast werden genegeerd. Of door iemand weggemoffeld?

De vervolging en paradox door Nederland bestond en bestaat o.a. uit:
  • geen aangifte mogen doen
  • geen juridische bijstand toegestaan
  • geen eerlijke rechtsgang omdat effectieve verdediging niet was toegestaan
  • onthouden van cruciale informatie dat mijn civiele rechten mij heimelijk waren afgenomen
  • dat sinds 1972/3 een Omerta Organisatie heimelijk(!) over mij besliste(soort TBS?) en waar mijn zwaar misbruikte en mishandelde vriendin/vrouw heimelijk al lid van was voor(!) ons huwelijk
  • en veel meer ellende die ik in een bijlage via prachtige samenvattingen(in 10 seconden mijn 24 jaar perfect bijgehouden 500+ criminele events) van Google NotebookLM kort zal samenvatten
Nederland weigerde al mijn verzoeken om een onderzoek door Justitie sinds 2000, en wat later steeds maar weer een UN en EU verplicht(!) UNCAT onderzoek bij vervolging. Ik vermoed dat jullie daar sluw buiten zijn gehouden door mij als een verwarde geest(Guusje ter Horst) voor te doen. Wat kon omdat immers Joris alles prachtig kon manipuleren en bewijzen laten verdwijnen.
Maar de officiële Obama/DOJ-klacht bij UNHRC/UNCAT van jan/mei 2017 moet nog een paar maanden bij de Landsadvocaat G.J.H. (Bert-Jan) Houtzagers terecht zijn gekomen. Want plotseling werd mij aangeboden om via nota bene een Gratieverzoek aan Koning WA binnen een paar weken vrij te zijn. Overigens eerder in 2003 en 2004 werd mij 5 miljoen geboden als ik zou zwijgen. Toen ik onschuldig zonder rechtsbijstand en zonder geld om mij te verdedigen bij verstek(!) veroordeeld, in detentie zat sinds 16 maart 2017 kwamen o.a. heimelijke (achterbakse?) lieden die hun naam niet wilden noemen, om een gesprek met mij in P.I. Heerhugowaard in mei denk ik. Waar een ‘Van Buren’ bij zat. Wellicht zelfs de Landsadvocaat die inmiddels kennis had van de UNCAT claim tegen Nederland en schikken zal hebben geadviseerd.

 

Kortom, iedereen wil blijkbaar deze afschuwelijke zaak schikken, dus is arbitrage de oplossing om de Staat te vrijwaren van nog meer ellende en vooral omdat veel derden schade opliepen en in afschuwelijke dilemma’s terecht kwamen. Zoals mijn neef Jack uit Duiven Rijkspolitie, die deze zaak terecht moest melden en werd ontslagen zogenaamd wegens onterechte inmenging. Honderden mensen zijn door deze zaak zwaar mishandeld en voor hun leven benadeeld. Met name een voor de Omerta(Joris/Justitie/AIVD) werkende Jaap Duijs werd zogenaamd als mijn/onze bewaker aangesteld en mocht ons leven volkomen kapot maken via micromanagement en een microfoon in onze Villa en op mijn kantoor als directeur van een groot Ingenieursbureau in Leeuwarden. Tientallen minderjarige meisjes werden door hem gedrogeerd en misbruikt, wat vervolgens door Joris steevast werd geseponeerd.Politie stond machteloos, samen met de meisjes en haar ouders. Gruwelijk gedrag tientallen jaren lang. Waarom? Idem werd mijn Rotary vriend mr. Ruud Rosingh, waarnemend Hoofdofficier Justitie, direct overgeplaatst van Leeuwarden naar Zwolle toen hij weigerde om een onderzoek naar de verkrachting van mijn weerloze vrouw te stoppen.

Schadevergoeding en excuus moet dat snel oplossen.
Dus behandel deze mogelijkheid in jullie arbitrage team. Het is niet tegen de Staat, maar juist correct om problemen voor de staat te voorkomen. Dus ethisch verantwoord, ik vraag mij zelfs af of de huidige Landsadvocaat  Reimer Willem Veldhuis wel ethisch correct bezig is met deze zaak, want het wordt steeds erger en erger! Hij blokkeert vermoedelijk een snelle oplossing door zich te verschuilen achter een bilateraal Justitieel treaty met Amerika, terwijl een UNCAT procedure Internationaal en EU verplicht is. Amerika heeft een volledige UNCAT casus tegen Nederland klaar liggen!
Volgens mij is het doodsimpel:
  • koninklijk huis werd bedrogen en misleid, dus oplosbaar
  • Staat werd ook misleid met valse informatie, dus oplosbaar
  • excuses en schadevergoedingen voor alle betrokkenen, ook oplosbaar
Zond ook Geert Wilders en vaste commissie JenV een bericht om snel te schikken, en zal meerdere top lieden op de hoogte brengen, waaronder EU.
Bijgaand wat bijlagen om de ernst van deze enorme gruwelijke Internationale(Nederland, Amerika, Spanje, Mexico, Canada, Frankrijk, Duitsland, België, UN Geneva) zaak te benadrukken.
Hebben jullie meer nodig dan graag een berichtje?

Verzoek om juridische bijstand

Overigens wordt mij iedere juridische hulp ontzegd, in Nederland verboden, en vaak ook hier in Spanje omdat deze zaak met moordaanslagen en Koninklijk huis betrokken iedereen direct afschrikt. Geen geld is ook een zware reden. Nooit gratis juridische bijstand gehad zelfs, doe alles zelf met dus weinig kansen. In Spanje denkt men foutief dat ik schizofreen ben en geven mij nog steeds heimelijk(!) verborgen als baby-aspirin, antipsychotica. Recent weer wat mij ernstig afzwakt. Dat komt dus nog uit de foutieve oude gegevens van de Nederlandse Doofpot die Spanje blijkbaar foutief aanstuurt. Dus leek het mij slim dat  De Kroon jullie aanwijst om mijn zaken ook te behandelen om erger te voorkomen, zoals UNCAT regels verplichten.
Ook moet alvast een voorlopig voorschot betaald worden, waar ik al tientallen jaren op aandring. Ik zoek hier vergeefs een advocaat die kan achterhalen wie in Nederland er achter die baby-aspirin-antipsychotica zit. Dus regel dat alvast even.

Kom anders gezellig een lang weekend naar Spanje en we lossen het tijdens een (zogenaamde) werklunch in het Spaanse zonnetje zo op.

Met vriendelijke groet,
ing. Hans Smedema
Met 4 bijlagen

********************

Dus wachten we in het Spaanse zonnetje met middag uren van 15 tot 20 graden gewoon af wat vermoedelijk binnen Nederland de enige laatste mogelijkheid is om juridische bijstand te krijgen en wat zelfs verplicht is via de UNCAT regels.

ing. Hans Smedema, in geforceerd exile (over)levend in het prachtige El Albir, Costa Blanca, Spanje

 

Published by

Hans Smedema

High level Dutch man(Rotary member) who became the victim of an unbelievable conspiracy set up by a criminal organisation of rapist inside the Ministry of Justice. Making me De Facto Stateless! Now fighting for 24 years but the Dutch government and specific corrupt King refuse to open an investigation to protect themselves! America investigated after my asylum request and started an UNCAT or special procedure in 2017. View all posts by Hans Smedema

Index